O blogowaniu prawie wszystko.

Najtrudniej jest zacząć. Przekonały się o tym: Gabi, Karina i Anita z Akademii Życia, jedynie Paulina jeszcze nie ma podobnych doświadczeń. Podczas naszych dwóch spotkań w marcu i kwietniu 2016 rozmawiałyśmy o tym skąd czerpać inspirację na blog.

Jak znaleźć „przepis” na to, by wyróżniał się. Co czyni blog interesującym na tyle, że chętnie i systematycznie go odwiedzamy. Jak promować swój blog i rozwijać go. Poruszałyśmy także bardzo ważną rolę narzędzi, które ułatwiają prowadzenie bloga. Zastanawialiśmy się, jakie cechy powinien w sobie rozwijać bloger, co może zachęcać, a co zniechęcać do pisania. Prowadzenie bloga daje satysfakcję i uznanie. Z pewnością, ale także możliwość dodatkowego dochodu – poprzez np. zamieszczanie reklam. 

 

           

 

Jest wiele blogów, ale te najlepsze oceniane są w konkursie http: //www.blogroku.pl/. Mogłyśmy przyjrzeć się bliżej najlepszym blogom między innymi w kategorii: Life Style, podróże, firmowe czy blog dekady.  Dziękujemy dziewczynom za uwagę i życzymy sukcesów w blogowaniu.

 

          

 

Anka Klechniowska i Małgosia Perlińska.