Ach cóż to był za piękny czas

 Ach cóż to był za piękny czas ... 12 lipca odbyło się szczególne dla nas wszystkich zakończenie IX edycji Akademii Życia i I inauguracyjnej edycji Akademii Samodzielności. Nie odbyło się oczywiście bez wspomnień, wzruszeń, podziękowań oraz nietypowych prezentów!

 

 

Swoją obecnością zaszczycili nas reprezentanci władz miasta oraz wyjątkowi goście, którzy pomagali naszym uczestnikom jak najlepiej wykorzystać czas spędzony w tym miejscu, czyli trenerzy i nauczyciele. Mogliśmy skosztować przepysznego tortu, który został upieczony przez naszą asystentkę Olę oraz smakołyków, które przygotowane zostały osobiście przez Uczestników, a wyglądały tak smacznie, że sama Magda Gessler by się ich nie powstydziła ;)

 

 

  

 

Po części oficjalnej asystenci przygotowali scenki humorystyczne oraz odkryliśmy niejeden talent wokalny podczas karaoke. Tak... Akademia Życia to był piękny projekt, który zawsze będzie gościł w naszym sercu. Przed nami nowe wyzwania związane z Akademią Samodzielności. Kochani, dziękujemy oraz powodzenia dla wszystkich Absolwentów.

Julita Borońska